אודות

שירי שורר, מומחית להום סטיילינג, מעצבת סביבות חיים ומגורים

שירי שורר

נעים להכיר, אני שירי והתשוקה שלי היא עיצוב וסטיילינג. אני אוהבת להסתכל על חללי מגורים ולדמיין איך הם יכולים להיראות אחרת, מעוצבים יותר, נעימים יותר ובעיקר פונקציונליים ומתאימים לאורח החיים של דיירי הבית. אני אוהבת ללוות את הלקוחות שלי ויחד איתם לגלות על עצמם ועל ביתם. אני כאן לטובת מי  שמחפשים את העין המקצועית ואת האוזן הקשבת שתהווה עבורם טביעת אצבע ייחודית, מעצבת שתעזור להם להשיג סביבת מגורים שתתאים להם בצורה מושלמת. אני מאמינה שסביבה המעוצבת בהתאם לסגנון ואורך חייהם של הדיירים מעניקה בטחון, אושר  ושלוות נפש גם לילדים וגם לנו הבוגרים. לכן, בעבודתי אני מתאמצת לגלות מה מתחולל בראש ובנשמה של לקוחותיי כדי לתרגם את זה לעצוב שישמח וירגש אותם בכל יום מחדש.

בעיני אין בית נכון ולא נכון, סגנון יפה או סגנון מכוער. לכל אחד מתאים ונכון משהו אחר. החוכמה היא להקשיב, להפנים, להבין ורק אז לצאת לדרך משותפת של עיצוב למציאת הפתרונות האסתטיים והפונקציונליים, שיתאימו לכם בצורה מושלמת. הבתים שאני מעצבת לעולם לא יראו דומים. לכל בית סיפור ואופי משלו. מלאכת העיצוב נעשית תוך כדי הקשבה לצרכים, מה שיוצר תהליך כייפי, מהנה ואפילו מרגש.

אני מעצבת ומלבישה בתים ודירות על פי צורכי הלקוחות שלי. זה יכול להיות חלל מרכזי (סלון, מטבח, פינת אוכל), חדר בודד או דירה שלמה. לעיתים אני מגיעה ליעוץ נקודתי ולעתים לפרוייקט שלם.

 

איך הכל התחיל

בילדותי עברתי בתים רבים. הורי גרו בשכירות וכל שנתיים בערך נאלצנו לעבור דירה. לעתים עברנו לעיר אחרת ולעתים עברנו מספר דירות באותה שכונה. אבל, למרות המעברים ולמרות שגרנו בשכירות, תמיד הרגשתי תחושה של בית. ביתי היה מבצרי.

גדלתי עם הורים שמאז שאני זוכרת את עצמי הקפידו שסביבת המגורים שלנו תהיה נקיה ומסודרת ושלכל אחת מהבנות תהיה הפינה שלה עם כל מה שהיא צריכה. גם כשידם של הורי לא היתה משגת, תמיד ביתנו היה חם, נעים ומזמין. תמיד היה שטיח, וילון ואפילו כיסוי מיטה. אף פעם לא הרגשתי שאנחנו דיירים זמניים. הדבר הזה נתן לי כילדה תחושת בטחון ושלווה שליוו אותי לאורך כל השנים, למרות המעברים ושינויי החברים והסביבה התכופים.

אל העיצוב הגעתי כקריירה שניה לאחר 13 שנים בהייטק בתפקידי תקשורת שיווקית. תפקידי הקודמים לימדו אותי שכדי להצליח אני חייבת להקשיב ללקוח, להבין מה הוא רוצה ומה הוא צריך, מה הוא אוהב ולמה הוא משתוקק.

מי אני בכמה שורות אישיות

אני נשואה לאייל ואמא לגיא, עומר וליה. אוהבת וכל חיי חלמתי לגור בכפר, אבל לא מפסיקה להתגעגע לעיר.
רצה ועושה פילאטיס (לפחות משתדלת…) מוצאת יופי וטוב כמעט בכל דבר ולכן מצלמת המון.
שמחה בחלקי ומשתדלת לצחוק כמה שיותר. אני אוהבת להפוך ארבעה קירות לחלל מזמין, אסתטי, פונקציונלי, חם ומזמין.

בואו נדבר ונעשה את זה יחד כדי שתתאהבו במקום הזה שנקרא “בית”.